Konsultacje psychosyntetyczne

JEDEN raz w MIESIĄCU 23% ZNIŻKI.
W MAJU DNIA 17 MAJA
Pytaj o ZNIŻKĘ PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY W KAŻDYM MIESIĄCU.

Konsultacje życiowe i zdrowotne dobrostanu i zdrowia (WELLNESS, WELL-BEING), prowadzone przeze mnie od lat ponad 20 lat lat jako pionierki w Polsce psychosyntezy w Polsce, wprowadzającej ją do pedagogiki (edukacji) i edukacji psychosomatycznej. Zasady psychosyntezy opisałam w licznych mych książkach i artykułach naukowych, wydanych na przestrzeni tych lat, podobnie jak w postaci praktycznych poradników samoedukacji do własnego wykorzystania. Są one częścią także autorskich programów edukacyjnych "wychowanie do zdrowia w rodzinie, szkole i świecie", jak i "edukacji o sobie" - prowadzonych w kilku uczelniach w ramach przedmiotu "edukacja zdrowotna". Wiele z problemów z którymi zgłaszają sie klienci dotyczy zasad zdrowego stylu życia, zmiany emocjonalnych reakcji czy nawyków, jak i poszukiwania sensu i celu swych doświadczeń. 

  Psychosynteza posługuje się innymi narzędziami niż klasyczna psychologia i nie może być do niej porównywana. Dotyczy bowiem wszystkich sfer życia: ciała, umysłu, emocji, intuicji, wyobraźni, sfery duchowej oraz woli. Pozwala też na odnalezienie harmonii w sobie, osobowego ja, względem którego wszystkie sfery życia można "ustawić" odśrodkowo . Wykracza więc poza zakres działań wspomnianej wyżej nauki. Jest jednak nie tyle teorią, lecz praktyką, dostępną przez indywidualne doświadczenie, a tym staje się unikalna dla każdej osoby, gdyż dotyczy jej samej i jej indywidualnych doświadczeń i ich zrozumienia.

Z tego też powodu spotkania ze mną odkrywają głębokie pokłady życia, bywa, że nigdy nie oglądane i nie poddane refleksji, niemniej czekające na ich odkrycie i użytkowanie. Niezrozumienie siebie, prowadzi bowiem do niezrozumienia innych, do licznych problemów zdrowia (napięcia wewnętrzne) i życia (brak sensu). Zajrzenie głębiej w trakcie konsultacji, pozwala na uświadomienie sobie powodów (przyczyn) wewnętrznych problemów i szybkie ich uwolnienie. Jest to więc proces uświadamiania sobie tego, co dotychczas jest nieświadome (psychologia świadomości), jak i odblokowania zablokowanej energii w sobie (przewlekłe napięcia). Pomagam otwierać drzwi do siebie - pomagam w uczeniu się siebie z indywidualnych doświadczeń. Każda osoba jest unikalna, a tym samym każdy z procesów jest indywidualny, "szyty na miarę" osoby.

Jeśli jesteś gotowa, zadzwoń lub napisz! Nie pozwól sobie cierpieć przez całe lata, być w toksycznych związkach, zatruwać siebie niewłaściwymi myślami, przekonaniami czy emocjami. Nie pozwól sobie wykonywać pracy, której nie kochasz lub zapracowywać się, nie bardzo widząc tego sens i cel. 

Zasługujesz na to, aby zrealizować siebie, aby nadać sens swym życiowym doświadczeniom! Nic nie musisz chować pod dywan! One mają bowiem głęboki sens i w nich ukryte jest rozwiązanie i nieprzebrany potencjał Twego wzrastania i realizowania siebie. Tam jest ono ukryte - w znajdowaniu sensu! To możesz tylko zrobić poprzez psychosyntetyczne podejście

Psycho-synteza jest drogą, sensem i celem. Zrób syntezę swego życia. Ja jestem po to, aby Ci pokazać - jak to zrobić ? Zadzwoń, umów się na bezpłatna konsultacje na najbliższy z wolnych terminów lub zacznij pracować od razu ze mną lub z mymi "poradnikami samoedukacji". Mogę też konsultować Twoją pracę z nimi raz na miesiąc. To bezcenne narzędzie rozwoju osobistego i transpersonalnego. Pracuję na Skype i osobiście, także telefonicznie.

CENNIK

1. Konsultacja/coaching - wizyta 150 zł (do 20 minut)

2. Konsultacja/coaching pogłębione (45 minut) - 300 zł

3. Konsultacja/coaching - praktyczna praca (ponad 1 godz) - 350 zł - 400 zł

Kolejne sesje w cyklu - w zależności od umowy

Możesz zapoznać się z ofertą moich książek na stronie www.psychosynteza.pl lub w języku angielskim:

http://greenleafpublishers.com/bookstore.html