Dobrostan czy dysharmonia?

Jeśli nie jesteś świadomy siebie i tego, co i kto tobą rządzi, wkrótce zaczniesz się gubić. Funkcjonujesz bowiem jako maszyna, bez świadomości, że to ty jesteś tym, który steruje swoim życiem. Jeśli przejmiesz za nie odpowiedzialność, to ona także zaistnieć może we wszystkich dziedzinach twojego życia, tworząc dobrostan. 

Zarządzanie sobą wcale nie jest takie proste. Mamy wiele programów, które zostały w nas zakodowane w trakcie wychowania i edukacji i działamy jak automaty, kopiując te programy. Czy łatwo je zmienić? Czy potrzebujesz je zmienić? 

Na początek najważniejsza wiadomość - wcale nie jesteś świadomy, że działasz jak automat. Musisz to sobie najpierw uświadomić. Jak to zrobić? To jest w miarę proste. Musisz najpierw obejrzeć siebie w zewnęgtrznym świecie i wśród ludzi. Jakie tworzysz relacje? czy chesz coś komuś narzucić? A może chcesz, aby ktoś się zmienił? A może uważasz, że masz rację w każdym przypadku i forsujesz ją, bez świadomości, że ktoś stawia opór? A może ciągle czegoś nie możesz skończyć, stawiasz sobie cele, ale one zostają w sferze marzeń, czy życzeniowego myślenia? 

Jeśli na któreś z tych pytań odpowiesz Tak, to moje, to już jesteśmy bliżej tego, że wymaga to zmiany. Ale jak to robić? Tu na tej stronie w trakcie konsultacji i coachingu, jak też w moich książkach znajdziesz odpowiedzi na setki włąsnych pytań. szukaj, a znajdziesz. Pytaj - a otrzymasz odpowiedź!

Ale przede wszytskim zacznij to co w tobie zasiedziałe od lat, zmieniać! Nikt tego za ciebie nie zrobi! Zacznij od dzisiaj! Możesz też sięgnąć po moją nową książkę: WZRASTAJ aż pod NIEBO!. Samorozwój lidera jutra. Praktyczny poradnik zarządzania sobą. Zacznij wreszcie sobą zarządzać, bo jak tego nie zrobisz, zostaniesz "zarządzony". Już właściwie jesteś. Zmień to! Zacznij już teraz!